بهاریه ۱۳۹۶

کبک تان خروس بخواند/آناهیتا جلوه

دنیای تبلیغات- بهاریه – آنا هیتا جلوه– باز هم خدا امیر حسین نوریان را خیر بدهد که هر سال مجبورمان میکند وسط شلوغیهای بستن برنامه های تبلیغاتی اولِ سال میلادی و آخرِ سال شمسی، گرفتن قرارداهای پخش سازمان و تمدید اینکه کی بماند و کی برود، یادمان نرود این اسفند بالاخره تمام شدنی است و سال آینده، عید و فروردینی هم در راه است.

و این فقط صا ایران نیست و ما هم باید هر سال بهتر از سال گذشته باشیم یا حداقل فکرش را بکنیم که میخواهیم بهتر شویم.

خیلی دلم میخواهد ادای آنهایی را در بیاورم که همیشه حرف جدیدی برای گفتن دارند و نه تنها کلیشه نمی بافند که وقتی چیزی می گویند یا می نویسند، تو را از کل چُرتهای زندگیت میپرانند و اگر هم زمان درست و مکان درست، همه مهیا باشد به یکباره متحول میشوی و تصمیم میگیری بروی و جور دیگری زندگیت را (تباه که نه! )در مسیر درست و به سوی اهداف والا و تعالی انسانی هدایت کنی.

اما صد هزار حیف که آنچه در کیف و دفتر ماست و از خودکار تبلیغاتی ما بر می آید آخرش همان تبریک شکوفه های بهاری( آن هم امیدوارم باز گول آخرین برف اسفند را نخورند و زودتر از موعد روی شاخه ها سر در نیاورند) و آرزوی سالی پر رونق  که در آن با جدیت بیشتری همدیگر را تخریب کنیم و دلمان نیاید یک وقت خدایی نکرده در این بازار کسی کار تازه ای بکند که جلوی جمعیت کارفرمایی سرمان را بالا بگیریم و بگوییم این صنعت تبلیغات هم دارد رشد میکند!

اما از هر چه که بگذریم از امید نمیتوان گذشت، امید به رشد، به تازه شدنِ نفسمان، دیدمان، روحمان….که این دورِ هر ساله بالاخره قطرش بلند تر شود تا قدمان برسد به دیدنِ هم، که بتوانیم برای هم دست بزنیم، به هم افتخار کنیم و نام این صنعت انقدر بزرگ شود که همه مان زیر چتر نامش جمع شویم.

و در آخر زیاده عرضی نیست جز آرزوی اینکه سال پیش رو کبک تان خروس بخواند.

آنا هیتا جلوه

مدیر فروش آزانس تمام خدمت بادکوبه

عضو هیات تحریریه دنیای تبلیغات

آناهیتا جلوه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

آنا جلوه

عضو هیئت تحریریه دنیای تبلیغات

نوشته‌های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا