دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند

کانال دنیای تبلیغات با بیش از 5300 نفر

“تحمل نقد نشانه بارز فرهنگ است. حتی حقیقت هم نیازمند نقد است نه ستایش.”

نیچه
بزرگان بازاریابی ایران - امیرحسین نوریان
رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات0
بدون دیدگاه
توزیع و انتشار تضمینی خبر در حداقل ۳۰ پایگاه خبری با استفاده از خدمات اخبار رسمی

دنیای تبلیغات – اخبار و وقایع شرکت‌ها به صورت معمول از طریق ایمیل، فکس و یا شبکه‌های اجتماعی برای رسانه‌ها ارسال می‌شوند. با توجه به زمان‌بر بودن این روند، بیشتر اوقات اخبار شرکت‌ها مورد توجه رسانه‌ها قرارنمی‌گیرد؛ چراکه خبرنگاران به خبرهای کم‌اهمیت و شاید کمترحرفه‌ای توجه لازم را ندارند و حتی بابت دریافت این نوع خبرها گلایه هم دارند.
در این شرایط اخبار رسمی برای رفع مشکلات یادشده، به عنوان رابط رسمی (و مورد تایید هر دو سوی ماجرا) می‌تواند حلال مشکلات باشد. یک نیوز وایر معتبر و رسمی خبر را با اصول حرفه‌ای تنظیم و ویرایش می‌کند تا خبری دقیق به دست رسانه‌ها برسد که ارزش‌های خبری در آن رعایت شده و اقبال عمومی اهالی رسانه را کسب کند. در یک کلام، اخبار رسمی به عنوان یک ابزار کمکی و نوین، به شما کمک می‌کند تا با استفاده از مزیت‌های بخش روابط عمومی و خبررسانی، برند خود را در ذهن مشتریان و مخاطبان خود جای انداخته و تصویر درست و واضحی از خود در افکار عمومی جامعه بیافرینید.
بر همین اساس، اخبار رسمی به عنوان نخستین نیوز وایربین المللی ایران (رابط رسمی خبر) تواسته پل ارتباطی موثری باشد که ارتباط خبرنگاران و رسانه‌ها را با سازمان‌ها و شرکت‌ها تحکیم کند.
گفتنی است که در ۲ سال گذشته و تا به امروز، بیش از ۱۹۰۰ شرکت در اخبار رسمی ثبت نام و بیش از ۱۲۵۰ شرکت از خدمات اخبار رسمی استفاده کرده‌اند تا کار تولید، توزیع و انتشار خبر خود را از مسیر این نیوز وایر ایرانی انجام دهند.
پکیج ویژه توزیع و انتشار تضمینی اخبار رسمی چه کار می‌کند؟
در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰ خبرنگار و ۷۸۰ رسانه داخلی در امر خبررسانی شرکت‌ها با اخبار رسمی همکاری می‌کنند. شرکت‌ها به سادگی و با سرعت بالا می‌توانند از پکیج ویژه توزیع وانتشار اخبار رسمی استفاده و اخبار خود را به خوبی منتشر کنند. در این سرویس، خبر شما به تمام خبرنگاران و رسانه‌های همکار اخبار رسمی ارسال می‌شود و خبرنگاران به فراخور محتوا، اقدام به بررسی و انتشار خبر مورد نظر در پایگاه‌های خبری خود می‌کنند.
اما این تمام ماجرا نیست. اخبار رسمی در یک خدمت حداقلی، خبر توزیع شده شما را در ۳۰ پایگاه خبری به صورت همزمان منتشر خواهد کرد تا با انتشار تضمینی خبر، پوشش گسترده خبر شما کلید خورد. اگر هم این خدمات برای شما کافی نباشد، انتشار بیشتر خبر ارسالی شما در رسانه‌ها را می توانید در اخباررسمی پیگیری کنید تا نهایت بازخورد لازم را اخذ کنید.
برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در تازه ترین ابزار کمکی روابط عمومی‌های ایرانی کلیک کنید.


./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید

نويسنده :

مشاور دیجیتال مارکتینگ و استراتژیست گوگل
Digital Marketing Manager / SEO,SEM Consultant
Print Friendly and PDF
دنیای تبلیغات - پشتیبان همایش
دسته ها : اخبار , معرفی
۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۶:۲۳

دیگر رسانه ها

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!