دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند

پربازدید ترین کانال تبلیغات و برند

“تحمل نقد نشانه بارز فرهنگ است. حتی حقیقت هم نیازمند نقد است نه ستایش.”

نیچه
بزرگان بازاریابی ایران - امیرحسین نوریان
رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات0
توسعه‏ ی بازار در هر تجارتی نیازمند تسلط بر فنون «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» است

در دنیای امروز «ارتباطات بازاریابی» ، «تبلیغات» و «روابط عمومی» بدون بکارگیری اصول و مبانی مدرن و علمی آن دیگر موثر نخواهد بود. بدون شک یکی از موانع اصلی در راه توسعه ‏ی صنعت تبلیغات کشور کمبود و یا نبود مراکز علمی است.

آموزشگاه ویژه پس از برگزاری موفق 9 دوره تخصصی ارتباطات بازاریابی و تبلیغات، اینک برگزار می‏کند: دهمین دوره یکساله ارتباطات بازاریابی و تبلیغات

آموزشگاه ویژه: در نیمه‌ی دوم سال ۸۴ آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی ویژه با عنوان «مدرسه‏‌ی ویژه، اولین مدرسه‏‌ی حرفه‏‌ای تخصصی و تکمیلی طراحی گرافیک، ارتباطات بازاریابی و تبلیغات در ایران»، در پاسخ به نیازهای جامعه یعنی؛ گسترش توانایی‏‌های هنری و فعالیت حرفه‏‌ای هنرجویان در بازار کار و تکمیل آموزش‌های تخصصی آنان بنیان‏گذاری ‌شده و با برگزاری دوره‏‌های آموزشی مختلف در زمینه طراحی گرافیک و ارتباطات کار خود را به طور رسمی آغاز کرد.

دوره «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» (مدیریت تبلیغات سابق)، از سال1386 توسط شورای سیاست‏گذاری، مرکب از خانم شهرزاد اسفرجانی و آقایان افشین آشتی و امراله فرهادی با هدف ایجاد یک دوره اموزشی نظام‏ مند در این صنعت و برای دستیابی به یک مرجع آموزشی سیستماتیک، تکمیلی و تخصصی در حوزه ارتباطات و تبلیغات، بر پایه ی دانش تئوریک و دانش عملی و همچنین تربیت متخصصین حرفه‏ای و متفکر بر اساس اصول و استاندارهای جهانی، آغاز شد. همچنین برای برگزاری این دوره، بیش از 30 نفر از دست‏اندرکاران فعال در صنعت تبلیغات، روابط عمومی و ارتباطات و مدرسان دانشگاه‏‏های کشور نیز با شورای مذکور همفکری و مشاوره داشته‏اند. سرانجام این دوره با نام «مدیریت تبلیغات» در مهرماه 1387 فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون نه دوره متوالی آن بصورت کلاس‏های 20-25 نفره برگزار شده است. با بازنگری‏های مستمر طی این سال‏ها، محتوای دروس و انسجام آنها در جهت رفع نیازهای شرکت‏ کنندگان و همچنین کاربردی کردن مباحث مطرح شده تقویت و تکمیل گردیده و پس از گذشت چند دوره با نام «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» نام گرفت که  در خرداد ماه  سال 1397 دوره‏ی دهم برگزار خواهد شد.

رسالت ما: رسالت مدرسه ویژه در برگزاری دوره آموزشی «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» آموزش کسانی است که خواهان بالابردن دانش تخصصی و بهبود قابلیت‏های خود در این حرفه هستند؛ تا بدین‏وسیله، مدیران و کارشناسان شایسته و کارآمدی را به جامعۀ تبلیغات، ارتباطات و روابط ‏عمومی کشور تقدیم کندتا با آموزش این مفاهیم علمی و تخصصی و آشنا کردن دست اندرکاران با آن مفاهیم یکی از اصلی‏ترین موانع بر سر راه حرفه‏ای شدن تبلیغات در ایران و مهمترین دلیل برای عدم اثربخشی و توفیق شایستۀ این حرفه در کشور برداشته شود.

محتوا و ساختار دوره: ساختار دوره «ارتباطات بازاریابی و تبلیغات» برگرفته از الگوی آموزشی انجمن بین‏ المللی تبلیغات (IAA) است که توسط شورای طرح و برنامه مرکب از خانم‏ ها شهرزاد اسفرجانی، یلدا فریورصدری و آقایان افشین آشتی، امراله فرهادی با توجه به نیازها و مشکلات بازار تبلیغات ایران با توجه به تغییراتی که در آن اعمال شده است، برنامه ‏ریزی شده است. به همین ترتیب، محتوا و منابع هر یک از دروس با مقایسه مدل‏های آموزشی مراکز معتبر جهان و نیاز بازار ایران تدوین شده است.

دوره یک ساله ‏ی تخصصی مدیریت تبلیغات با بیش از 240 ساعت کلاس و کارگاه آموزشی در 4 ترم برگزار می‏شود و در طی این سال‏ها مباحث تکمیلی به آن اضافه شده و برخی از عنوان‏های درس‏ها، به موضوعات ریزتر تفکیک شده است.

برنامه ‏ریزی منسجم و هدفمند این دوره به گونه‏ای است که یافته‏ ها و موضوعات هر درس پیش‏نیاز دروس بعدی و پروژه نهایی هر درس زمینه‏ ای برای انجام پروژه‏ های بعدی خواهد بود. در نهایت، پس از آموزش کلیه مطالب در ترم چهارم شرکت‏‏‏ کنندگان تمام آموخته‏ های خود را در قالب یک پروژه نهایی IMC ارائه خواهند کرد و با دریافت نمره قبولی از کلیه عنوان‏های درسی، یک «گواهینامه ویژه» دریافت می‏کنند. گفتنی است که کار تیمی و تفکر همه جانبه و حرفه‏ای در طول دوره یکساله از اصلی‏ ترین تمرین‏ هایی است که در جهت حرفه ‏ای شدن نیروهای متخصص تبلیغاتی انجام می شود.

سایت مدرسه ویژه : http://www.vijeschool.com" href="http://www.vijeschool.com">http://www.vijeschool.com


./پایان
عضویت در کانال تلگرام دنیای تبلیغات

نويسنده :


Print Friendly and PDF
دنیای تبلیغات - پشتیبان همایش
دسته ها : اخبار , رویدادها
۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۵:۴۷

دیگر رسانه ها

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!

ارسال ديدگاه []