دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند

پربازدید ترین کانال تبلیغات و برند

“تحمل نقد نشانه بارز فرهنگ است. حتی حقیقت هم نیازمند نقد است نه ستایش.”

نیچه
بزرگان بازاریابی ایران - امیرحسین نوریان

دستان پر مهر قهرمانانمان بر آسمانِ خاطرمان هميشگي شد و حالا نوبت ماست كه دستانمان را مرهمي كنيم بر زخم عميقي كه بر خاطر خانواده هاي اين عزيزان ماند. به وب‌سايت دونیت بپيونديد و همراه شويد تا مرهمي باشيم بر سوختگي هاي يارانمان! این کمپین توسط دونیت، انجمن ققنوس، دنیای تبلیغات، مجله شنبه و جمعی از استارتاپ های موفق برگزار می‌شود.

قهرمانان ما در این حادثه آسیب دیدند و متاسفانه عده ای از میان ما رفتند، اما حادثه دیدگان و بازماندگان را دریابیم.طبق آماری که سازمان اورژانس تهران در تاریخ 4 بهمن 1395 اعلام کرد، تعداد مصدومان حادثه پلاسکو به 195 نفر رسیده است.

  ما می خواهیم دست در دست هم، با کمک مالی به انجمن ققنوس(جمعیت حمایت از بیماران سوخته)، مرهم کوچکی باشیم بر سوختگی هایی که به جان همه ی ما افتاد. اینستاگرام انجمن ققنوس کانال تلگرام ققنوس خوشبختانه رسانه ها و افراد مختلفی به صورت داوطلبانه و به رایگان، برای اطلاع رسانی اعلام آمادگی کردند و کافیست کمک کنیم تا این مبلغ را تامین و در اختیار انجمن قرار دهیم. هدف: .تامین بودجه برای درمان و پذیرش حادثه‌دیدگان پلاسکو مبلغ هدف: 50 میلیون تومان و بیشتر زمان: 19روز (پایان بهمن ماه 1395)  

مشارکت در کمپین


./پایان
عضویت در کانال تلگرام دنیای تبلیغات
دنیای تبلیغات - پشتیبان همایش
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳:۲۰