دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند

پربازدید ترین کانال تبلیغات و برند

“تحمل نقد نشانه بارز فرهنگ است. حتی حقیقت هم نیازمند نقد است نه ستایش.”

نیچه
بزرگان بازاریابی ایران - امیرحسین نوریان
مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند آب، برق و انرژی پژوهشگاه نیرو برگزار می کند: همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند  (Iran Smart Expo – ISE 2017) در محل دائمی نمایشگاه‌ تخصصی شهرداری تهران (22-25 تیرماه)، جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند (Iran Smart Cup – ISC 2017) برگزار می گردد. به گزارش دنیای تبلیغات؛ همزمان با برگزاری نمایشگاه محصولات و خدمات هوشمند  (Iran Smart Expo – ISE 2017) در محل دائمی نمایشگاه‌ تخصصی شهرداری تهران، جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند(Iran Smart Cup – ISC 2017) به همت مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند آب، برق و انرژی پژوهشگاه نیرو برگزار می‌گردد. این جشنواره در راستای جریان سازی و ایجاد بستری برای پرورش و ارائه ایده‌ها و دستاوردهای فنی و پژوهشی دانشجویان، اساتید، دانش‌آموختگان دانشگاه‌‏ها، کارآفرینان و صاحبان ایده‏‌های کسب و کار در زمینه هوشمند سازی تولید، انتقال، توزیع، و مصرف آب و برق و انرژی، شهر هوشمند، ساختمان هوشمند، محصولات و خدمات هوشمند، می باشد. براساس این گزارش، در جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند (اسمارت کاپ)، شرکت‌کنندگان با مفاهیم و اصول کسب و کار آشنا شده و در محیطی رقابتی نسبت به آماده سازی و ارائه طرح خود اقدام خواهند نمود. طرح‌های برتر علاوه بر تقدیر و کسب جوایز نقدی، از اولویت جهت بررسی امکان جذب در مراکز رشد و شروع کسب و کار نوپا، ارائه خدمات پشتیبانی و تجاری‌سازی محصول، مشاوره و آماده ‏سازی جذب سرمایه‏‌‌گذاران و... برخوردار خواهند شد. گفتنی است همزمانی برگزاری جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند با نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند ایران، فرصت مناسبی را جهت ارتباط نزدیکتر با صنعت و آشنایی با کسب و کارهای فعال در زمینه هوشمندسازی و نیازهای صنعت برای علاقه‌مندان این عرصه فراهم خواهد نمود. جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمندIran Smart Cup 2017 شامل دو رویداد اصلی می باشد: نخست اسمارتاپ پراپ یا پیشران استارتاپ هوشمند برای علاقمندان به حوزه هوشمندسازی یا صاحبان ایده، و دوم مسابقه طرح‌های کسب و کار در حوزه محصولات و خدمات هوشمند (Smart BP) برای صاحبان محصول اولیه یا ثبت اختراع تجاری نشده.

رویداد اسمارتاپ پراپ (SmartUp Prop) یا پیشران استارتاپ هوشمند (Smart Startup Propulsion)، رویدادی ا‌ست یک هفته‌ای و با هدف تسهیل پرورش ایده‌های خلاق مخاطبان در زمینه‌های هوشمندسازی صنعت آب، برق، انرژی، شهر هوشمند و ساختمان هوشمند که آموزش‌های ضروری را برای تبدیل ایده به یک طرح کسب و کار نوپا (استارتاپ) فراهم می‌کند. در طول رویداد امکان تیم‌سازی و یا عضویت در تیم‌های موجود نیز فراهم خواهد شد. این رویداد، 17 الی 23 تیر ۱۳۹۶ و همزمان با نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند برگزار می شود. مهلت ثبت نام در این رویداد تا 14 تیرماه تمدید شد.

مسابقه طرح‌های کسب و کار در حوزه محصولات و خدمات هوشمند (Smart Business Plan) موسوم بهSmart BP، خاص کلیه فعالان در زمینه محورهای جشنواره و همچنین افرادی می باشد که ایده‌های آنها تبدیل به محصول اولیه شده ولی هنوز تجاری نشده است. افتتاحیه این رویداد همزمان با نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند خواهد بود. مهلت ارسال و معرفی اولیه طرح (مرحله اول) تا 20 تیرماه 96 می‌باشد. مزایایی مانند برخورداری از اولویت جهت بررسی امکان جذب در مراکز رشد و شروع کسب و کار نوپا، ارائه خدمات پشتیبانی و تجاری سازی محصول، مشاوره و آماده ‏سازی جذب سرمایه‏ گذاران خطرپذیر و… شامل حال برگزیدگان مسابقه طرح‌های کسب و کار درحوزه محصولات و خدمات هوشمند خواهد شد. کلیه علاقه مندان و فعالان، صاحبان ایده‌ که ایده های آنان تبدیل به محصول اولیه شده ولی تجاری نشده است و نیز همه علاقه‌مندان به هوشمندسازی جهت شرکت در جشنواره و برای اطلاع از جزئیات بیشتر و نحوه ثبت نام در رویدادهای مذکور به وبسایت جشنواره به نشانی http://www.iransmartcup.ir" href="http://www.iransmartcup.ir">http://www.iransmartcup.ir  مراجعه نمایند

ثبت نام در جشنواره نوآوری و کارآفرینی

 


./پایان
عضویت در کانال تلگرام دنیای تبلیغات
دنیای تبلیغات - پشتیبان همایش
۸ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳:۱۱