دیگر رسانه‌ها

خرم‌آباد یکی از بهترین شهرهای کشور در تبلیغات محیطی انتخابات

معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد گفت: در بحث تبلیغات محیطی انتخابات، خرم‌آباد یکی از بهترین شهرهای کشور بود.

هنوز در کانال تلگرام دنیای تبلیغات عضو نشده‌اید؟

به گزارش دنیای تبلیغات از ایسنا، علی محمدخانی در جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌آباد که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، اظهار کرد: در انتخابات قبلی، شهرداری خرم‌آباد اقدامات بسیار خوبی انجام داد و به عنوان مثال در بحث تبلیغات محیطی، خرم‌آباد یکی از بهترین شهرهای کشور بود.

وی ادامه داد: با برنامه‌هایی که اجرا کردیم، اجازه ندادیم خدشه‌ای به سیمای شهر وارد شود و برای انتخابات پیش رو نیز برنامه‌هایی خوبی داریم.

محمدخانی با اشاره به صحبت فرماندار برای کمک دستگاه‌های مختلف در بحث برگزاری مطلوب انتخابات، گفت: شهرداری خرم‌آباد نهایت همکاری را در این زمینه خواهد داشت.

معاون شهرداری خرم‌آباد درباره برنامه‌های نوروزی اظهار کرد: نقش شهرداری در نوروز و سفرهای این ایام بسیار حساس است و با برنامه‌ها و راهکارهای موردنظر درصدد حفظ و ارتقای جایگاه شهر خرم‌آباد در بحث گردشگری خواهیم بود.

عضویت در سوپرگروه تبلیغاتی متخصصین فعال حوزه تبلیغات و بازاریابی

وی درباره انتخاب خرم‌آباد به عنوان یکی از هفت شهر برتر گردشگری، خاطرنشان کرد: مردم در این زمینه نقش مهمی داشتند و در بارندگی‌های نوروز سال گذشته، شهروندان، مسافران را به خانه برده بودند و هیچ مسافری زیر چادر نبود. همچنین یک مورد مسافرآزاری نداشتیم که این موارد برای انتخاب خرم‌آباد امتیاز خوبی به همراه داشت.

محمدخانی تأکید کرد: از شرکت‌های حفار خواهش می‌کنیم که در این ایام به استثنای موارد ضروری، دیگر حفاری نداشته باشند تا روکش آسفالت‌ جدید خراب نشود.

معاون خدمات شهری شهرداری خرم‌آباد یادآور شد: سال گذشته در بحث سفرهای نوروزی دستگاه‌ها همکاری خوبی داشتند و نتیجه کار را هم به‌خوبی دیدیم.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

برچسب‌ها
نمایش بیشتر

همید فدایی

خالق آقای گیمیفیکیشن . استراتژیست هک رشد

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن