دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند

پربازدید ترین کانال تبلیغات و برند

“تحمل نقد نشانه بارز فرهنگ است. حتی حقیقت هم نیازمند نقد است نه ستایش.”

نیچه
بزرگان بازاریابی ایران - امیرحسین نوریان
رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات0
هفته آینده سایت “جشنواره برترین های تبلیغات ایران” رونمایی می شود

دنیای تبلیغات - با حضور مدیرکل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل پیام های بازرگانی صدا و سیما، مدیرکل تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران و سایر مسئولان صنعت تبلیغات کشور، هفته آینده از سایت جشنواره برترین های تبلیغات ایران رونمایی می شود.

هوشمند سفیدی رئیس جشنواره برترین های تبلیغات ایران (جشنواره ملی تبلیغات) با اعلام این مطلب گفت: این اقدام در نخستین جلسه شورای راهبردی جشنواره انجام خواهد شد و عملاً با این اقدام، ثبت نام از صاحبان نشان های تجاری، کانون های تبلیغات، روابط عمومی ها و سایر علاقه مندان برای حضوردر دومین دوره این رویداد و بخش های مختلف آن شامل داوری آثار تبلیغاتی، کارگاهها یا آموزشی، حضور در همایش و نمایشگاه جنبی آغاز خواهد شد.

سفیدی آخرین زمان ارسال آثار به جشنواره برترین های تبلیغات ایران را 30 دی ماه اعلام کرد و گفت: 

امسال در بخش اصلی در 11 رشته و در بخش ویژه در سه رشته، آثار تبلیغاتی کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی، کمترین موضوع "بخش ویژه"را بررسی آثار تبلیغاتی اقتصاد مقاومتی در چهار محور مدیریت مصرف، افزایش صادرات غیرنفتی، خرید کالاهای ایرانی و کاهش واردات اعلام کرد و گفت: همچنین مسئولیت اجتماعی و تبلیغات فرهنگی و خدمات عمومی، سایر موضوعات بخش ویژه را شکل را شکل میدهند.

وی آدرس سایت جشنواره را iranfestival.ir اعلام کرد.


./پایان
عضویت در کانال تلگرام دنیای تبلیغات

نويسنده :


Print Friendly and PDF
دنیای تبلیغات - پشتیبان همایش

دیگر رسانه ها

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!

ارسال ديدگاه []